Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > zájezdy Španělsko > Valencie a Murcia

Zájezdy Španělsko - Valencie a Murcia 2019

Oblast u pobřeží Středozemního moře, vnitrozemí je hornaté a na jihu v Murcii se rozkládají vyprahlé polopouště. Hlavní města Valencia i Murcia jsou obě živými univerzitními středisky s katedrálami a velkým počtem muzeí. Pobřeží je oblíbené rekreanty téměř po celý rok a lemuje ho řada letovisek (např. Benidorm), nacházejí se tu i přitažlivá historická města - Peniscola, Alicante a Cartagena, v Saguntu se zachovaly římské památky. U laguny L´Albuferra vznikla přírodní rezervace. Vnitrozemí zve k turistice v horách a k objevování méně známých starobylých měst. U města Elche se rozkládají proslulé palmové háje a vznikla tu jedna z nejstarších osad ve Španělsku .

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Španělsko - Valencie - zachovalé věže městského opevnění
Španělsko - Valencie - zachovalé věže městského opevnění Španělsko - Murcia - Sierra de las Moreras Španělsko - Murcia - katedrála, 1394-1465 v katalánském goickém slohu Španělsko - Murcia - Sierra de Cazorla Španělsko - Murcia - Cartagena, římské divadlo a katedrála Španělsko - Murcia - Costa Calida Španělsko - Murcia - Caravaca de la Cruz, barokní průčelí baziliky
Využijte slevy na zájezdy 2019.
zobrazit seznam již odjetých termínů zájezdů 2019

|Zpět|

Španělsko - Valencie a Murcia 2019 - výpis zájezdů:

Zvolte jinou oblast Španělska:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

Španělsko - Valencie a Murcia 2019 - výpis odjetých termínů:

Zvolte jinou oblast Španělska:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Španělsko - Valencie a Murcia 2019 - vybrané články:

Valencia a moderní architektura

Valencia je město, které nabízí různé možnosti vyžití pro všechny věkové kategorie. Je proslulé mj. svou moderní architekturou zdejšího rodáka Santiaga Calatravy i jiných architektů (Norman Foster).

Valencie a Murcia, zajímavosti pro turisty

Valencie je provincie ve středním Španělsku přikloněná ke Středozemnímu moři (pobřeží Costa Azahar, Costa Valencia a Costa Blanca), vnitrozemí je hornaté a mezi horami a mořem se rozkládá úrodná oblast huerta s citrusovými plantážemi i rýžovými poli. Hlavní město Valencia je živé velkoměsto se starobylou i moderní architekturou. Poznávací zájezdy do těchto míst jistě stojí za to.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny