Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > zájezdy Španělsko > Baskicko

Zájezdy Španělsko - Baskicko 2020

Baskicko je horská oblast při Biskajském zálivu, kde se Pyreneje potkávají s mořem. Žije tu národ Basků, který mluví zvláštním jazykem neindoevropského původu a těší se značné autonomii. Baskové jsou především rybáři a jejich kuchyně je bohatá na rybí pokrmy. U moře leží i hlavní velkoměsto Bilbao a oblíbené letovisko San Sebastián. Oblast Navarry je bohatá na kulturní památky, zvl. středověká města Olita, Nájera, Lizarra (Estella) a Punta la Reina na Svatojakubské cestě , a klášter Leyra. Hl. město Pamplona proslulo slavnostmi s během býků v ulicích. K Baskicku přiléhá významný vinařský kraj Rioja s idylickou krajinou vinic, vesniček a starých klášterů.

Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Španělsko - Baskicko - San Sebastian, celkový pohled na město
Španělsko - Baskicko - San Sebastian, celkový pohled na město Španělsko -  Baskicko - Bilbao - basilika de Nuestra Señora de Begoña Španělsko - Baskicko - Vitoria, sgrafiti Španělsko - Navarra - přírodní oblast Bardenas Reales Španělsko - Baskicko - Bilbao - Guggenheimovo muzeum Španělsko - Navarra - hrad Xabier, 10.století  přestavěn v 12.stol. Španělsko - Navarra - Pamplona, klášter u katedrály z 13.století Španělsko - Navarra - Hiru Erregeen Mahaia od jezera Lhurs Španělsko - Baskicko - Vitoria - portál kostela sv.Petra apoštola Španělsko - Baskicko - San Sebastian - palác Miramar Španělsko - Baskicko - Vitoria - bazilika San Prudencio de Armentia Španělsko - Baskicko - Bilbao - město je ozdobeno četnými moderními sochami - Matka Louise Bourgeoise

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně lednovou slevu 5% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Španělsko - Baskicko 2020 - výpis zájezdů:

Zvolte jinou oblast Španělska:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

Španělsko - Baskicko 2019 - výpis odjetých termínů:

Zvolte jinou oblast Španělska:

Španělsko - Bilbao - Guggenheimovo muzeum, dokončeno 1997, návrh F.Gehry
8denní zájezd, doprava letecky | Španělsko
Cena zahrnuje:

leteckou přepravu – Praha/Bilbao/Praha, letištní taxy a poplatky, transfery z letiště a na letiště, autobus po Španělsku, 7x hotel (2lůžkové pokoje s přísl.), 7x snídani, průvodce

5.9.19 - 12.9.19
33 990,-
092-130

Španělsko - Baskicko 2020 - vybrané články:

Bilbao, ocelové srdce Španělska

Bilbao, průmyslové město Baskicka, se proměnilo v poutavé a fascinující město s originální architekturou

Bilbao

Bilbao - kulturní i průmyslové středisko španělského Baskicka. Návštěvníky přitahuje jak historické jádro se středověkými a renesančními památkami, tak originální moderní architektura a významná muzea umění. Eurovíkend v Bilbau skutečně stojí za to.

Baskicko a Navarra

Oblast mezi Pyrenejemi, Kantabrijským horami a Biskajským zálivem, vymezená především národnostně - žije tu národ Basků s vlastním jazykem neindoevropského původu. Většina území obývaného Basky leží na španělském území, ale část zasahuje i do Francie. K Baskicku v širším slova smyslu se počítá i oblast Navarry a vinařský kraj Rioja. Turistika v horách, atraktivní pobřeží, historické památky, lákavá gastronomie - to všechno je doporučením na pozbnávací zájezdy do této části Španělska.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny